<< Click to Display Table of Contents >> Navigation: Instellingen > Invullen gegevens licentiehouder |
Menu opties: 'Licentie', 'Licentie houder'
D-basics biedt de mogelijkheid tot het printen van een aantal documenten. Op al deze documenten worden de (NAW) gegevens van de licentiehouder vermeld. Om het mogelijk te maken deze gegevens automatisch in de brief te verwerken, moeten ze eenmalig - via het scherm 'Licentie houder' - worden vastgelegd in d-basics.
Open hiervoor het scherm "Licentiehouder" via de hierboven genoemde menu opties en vul de gevraagde gegevens zo compleet mogelijk in.
Let op: De hierboven beschreven gegevens worden gebruikt bij het printen van de pandbrieven. Als de gegevens niet juist worden ingevuld, dan worden ze ook niet juist vermeld op de pandbrief. |